TPÖÇG-Dışı

TPÖÇG Dışı Etkinliklerimiz

TPÖÇG Dışı Etkinliklerimiz

TPÖÇG Eğitmenleri, hem TPÖÇG’ü tanıtmak hem de Eğitim Ofisi’nin kalitesini göstermek ve geliştirmek adına çeşitli sivil toplum kuruluşları ve öğrenci organizasyonları ile işbirliği içinde çalışmaktadır. Psikoloji altyapımızın olması, diğer organizasyonlar için TPÖÇG Eğitmenlerini cazip hale getirmektedir.

Eğitmenler Toplantısı (E.T.)

Eğitmenler toplantısı tüm organizasyon ve sivil toplum kuruluşlarından eğitmenlerin katılabildiği 4-5 gün süren bir toplantıdır. Toplantı içeriği bir tema çerçevesinde şekillenir ve eğitmenler o konuyla ilgili birbirlerine eğitimler verirler.

Etkinliğin amacı Eğitmenler Eğitimi almış ve kendini geliştirmeye devam etmek isteyen eğitmenlere fırsat sunmak ve diğer eğitmenlerden geribildirim almalarını sağlamaktır. Katılan eğitmenler aynı zamanda kendi organizasyonları dışındaki eğitmenlerle tanışma fırsatı bulacak, birbirlerini ve diğer organizasyonların eğitim sistemlerini tanıyacak, bilgi-fikir paylaşımı yapacak ve birbirlerine yeni projeler ve eğitimler için ilham kaynağı olacaklardır.

Eğer başka organizasyonda eğitmen iseniz ve TPÖÇG’ün etkinliklerinde eğitmen olmayla ilgileniyorsanız ya da Eğitmenler Toplantısından haberdar olmak istiyorsanız, portfolyonuzu egitimofisi@tpocg.net adresine göndermeniz yeterlidir.

 

ESN